Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

Структура апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів

 

Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників Красилівської міської ради Хмельницької області та виконавчого комітету

СТРУКТУРА
апарату Красилівської  міської ради та її виконавчих органів

Назва посади

Прізвище, ім’я,
по-батькові

Телефон

Міський голова

Островська Ніла Василівна

4-23-30

Секретар ради

Морозович Ірина Володимирівна

 

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Склонний Дмитро Васильович

4-29-85

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Слободянюк Марина Олександрівна

4-29-85

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Лось Валерій Володимирович

4-24-99

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради                                                                     

Романюк Тетяна Миколаївна

4-29-88

 Староста Волицького старостинського округу

Сторожук Валентина Миколаївна

9-66-47

Староста Дружненського старостинського округу

Семенчук Валентина Володимирівна

4-12-75

Староста Заставківського старостинського округу

Стасюк Надія Миколаївна

9-53-01

Староста Кульчинівського старостинського округу

Янкович Людмила Вікторівна

9-61-21

Староста Кульчинківського старостинського округу

Бабаніна Лариса Володимирівна

9-71-44

Староста Чернелівського старостинського окургу

Поліщук Валентина Василівна

4-93-17

Староста Чепелівського старостинського округу

Шемчук Василь Михайлович

9-46-22

Староста Лагодинецького старостинського округу

Мудь Володимир Максимович

9-33-62

Строста Манівецького старостинського округу

Лямець Анатолій Якович

+380982529768

Строста Печеського старостинського округу

Паращук Ольга Володимирвна

 

Староста Веселівського старостинського округу

Шевчук Валерій Вільгімович

 

Строста Митинецького старостинського округу

Буць Микола Миколайович

9-64-26

Строста Западинського старостинського округу

Константін Валентина Володимирівна

9-31-77

Староста Яворовецького старостинського округу

Хельменко Валентина Іванівна

4-33-51

Виконавчі органи та структурні підрозділи

Відділ економічного та агропромислового розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Головний спеціаліст відділу

Галуза Тетяна В’ячеславівна

4-24-99

Спеціаліст першої категорії відділу

Полятевич Марина Вячеславівна

4-24-99

Сектор містобудування та архітектури

Спеціаліст першої категорії сектору

Крафт Вячеслав Олександрович

4-29-90

Інспекція архітектурно-будівельного контролю

 

Відділ земельних відносин та екології

Начальник відділу

Кирилюк Віталій Вікторович

4-29-90

Спеціаліст першої категорії відділу

Кльоц Ірина Вікторівна

4-29-90

Спеціаліст першої категорії відділу

Кірпіч Андрій Володимирович

4-29-90

Відділ приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності

Начальник відділу

Ротарь Дмитро Вікторович

4-22-99

Спеціаліст першої категорії відділу

Кравець Анна Олексіївна

4-22-99

Спеціаліст першої категорії відділу

Ковалевська Галина Олександрівна

 

Загальний відділ

Начальник відділу

Ящук Тетяна Юріївна

 

Спеціаліст першої категорії відділу

Богуш Галина Володимирівна

 

Діловод (с. Волиця)

Давидун Олена Іванівна

9-66-47

Діловод (с. Дружне)

Стрільчук Тетяна Петрівна

4-12-75

Діловод (с. Заставки)

Ковальчук Оксана Василівна

9-53-01

Діловод (с. Кульчини)

Глушенюк Наталія Володимирівна

9-61-21

Діловод (с. Кульчинки)

Томчук Раїса Іванівна

9-71-44

Діловод (с. Чепелівка)

Васильчук Марія Іванівна

9-46-38

Діловод (с. Чернелівка)

Свистун Наталя Василівна

9-93-17

Діловод (с. Чернелівка)

Когут Інна Юріївна

9-93-17

Діловод (с. Лагодинці)

Хоркава Юліана Василівна

9-33-62

Діловод (с. Печеське)

Остапчук Тетяна Григорівна

 

Діловод (с. Веселівка)

Драч Інна Іванівна

 

Діловод (с. Митинці)

Буць Тетяна Володимирівна

 

Діловод (с. Яворівці)

Михайленко Валентина Олексіївна

 

Діловод (с. Западинці)

Мостов’юк Ольга Василівна

 

Відділ роботи зі зверненнями громадян

Провідний спеціаліст відділу

Олійник Наталія Василівна

4-29-89

Відділ кадрової роботи

Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

Начальник відділу

Перемибіда Зоя Петрівна

4-23-29

Заступник начальника відділу

Кшемінська Марина Олександрівна 

4-20-00

Спеціаліст першої категорії

Шпартак Віктор Ігоревич

4-23-29

Спеціаліст першої категорії

Хворостовська Ірина Геннадіївна

4-23-30

Сектор програмного забезпечення відділу організаційної та інформаційної роботи міської ради

Начальник сектору              

Заруденський Віктор Леонідович       

4-23-29

Юридичний відділ міської ради

Спеціаліст першої категорії відділу

Казмірук Наталія Петрівна

4-29-90

Головний спеціаліст відділу

Білоконь Володимир Анатолійович

4-29-90

Реєстраційний відділ міської ради

Начальник відділу

 

4-29-87

Спеціаліст першої категорії відділу

Дузєва Вікторія Вікторівна

4-29-87

Інспектор відділу

Ященко Богдана Миколаївна

4-29-87

Сектор державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та права власності на нерухоме майно міської ради

Начальник сектору-державний реєстратор сектору

Сташевська Вікторія Віталіївна

 

Державний реєстратор сектору

Конусь Анна Валеріївна

 

Сектор сімейної політики міської ради

Начальник сектору

Гаврилюк Ірина Володимирівна

4-29-92

Спеціаліст першої категорії сектору

Яланська Інна Григорівна

4-29-92

Відділ праці, зайнятості населення та внутрішнього аудиту міської ради

Спеціаліст першої категорії відділу

Лісовець  Олег Віталійович

4-20-00

Інспектор з праці 

Бровчук Сергій Васильович

4-25-22

Відділ охорони здоров’я та соціального захисту населення

Головний спеціаліст відділу

Дідик Ілона Василівна

4-25-22

Спеціаліст першої категорії відділу

Войтович Людмила Іванівна

4-25-22

Відділ з питань організації надання адміністративних послуг

     

Сектор з питань цивільного захисту взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи

Головний спеціаліст сектору

Сокол Сергій Анатолійович

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу

Бровчук Леся Павлівна

4-29-86

Заступник начальника відділу

Мартинюк Валентина Петрівна

4-29-86

Головний спеціаліст відділу

Пасічник Валентина Миколаївна

4-29-86

Спеціаліст першої категорії відділу

Черниш Наталія Сергіївна

4-29-86

Сектор господарського забезпечення

Водій

Бровчук Володимир Андрійович

Сторож

Сіленко Дмитро Вікторович

Прибиральниця

Хоптинська Марія Степанівна

Відділ культури міської ради

Начальник відділу культури

Грицюк Інна Петрівна

4-22-71

Заступник начальника 

Попович Ольга Олександрівна

4-22-71

Головний спеціаліст відділу культури

Костюк Анна Аркадіївна

4-22-71

Централізована бухгалтерія

 

4-22-73

Відділ освіти, молоді та спорту міської ради

Начальник

Заїка Олена Михайлівна

4-22-42

Заступник начальника

Романюк Микола Федорович

4-22-46

Заступник начальника з фінансових питань

Бойко Ірина Павлівна

4-22-46

Головний спеціаліст

Шейгис Дмитро Вікторович

4-22-46

Провідний спеціаліст

Майданець Ольга Володимирівна

4-22-42

Спеціаліст першої категорії з юридичних питань

Мудь Ігор Володимирович

4-22-46

Координатор

Абельчук Зоя Степанівна

Щиборовська Тамара Василівна

4-22-43

Централізована бухгалтерія

Данилюк Наталія Володимирівна

 (головний бухгалтер)

4-22-47

Служба у справах дітей Красилівської міської ради Хмельницької області

     

 

 

 

Управління фінансів Красилівської міської ради Хмельницької області

Начальник управління

Островська Неля Валеріївна

 


Відділ видатків, бухгалтерського обліку та звітності

Заступник начальника управління-начальник відділу

Новохацький Володимир Володимирович

 

Спеціаліст першої категорії

Мармолюк Людмила Михайлівна

 
Сектор доходів
Провідний спеціаліст Кучер Тамара Петрівна  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь