A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Красилівська міська об'єднана територіальна громада
Красилівська міська рада Хмельницької області

Структура апарату міської ради

Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників Красилівської міської ради Хмельницької області та виконавчого комітету

СТРУКТУРА
апарату Красилівської  міської ради Хмельницької області
та її виконавчого комітету

Назва посади

Прізвище, ім’я,
по-батькові

Телефон

Міський голова

Островська Ніла Василівна

4-23-30

Секретар ради

Морозович Ірина Володимирівна

 

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Склонний Дмитро Васильович

4-29-85

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк Марина Олександрівна 4-29-85
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лось Валерій Володимирович 4-24-99

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради                                                                     

Романюк Тетяна Миколаївна

4-29-88

В.о. старости с. Волиця

Сторожук Валентина Миколаївна

9-66-47

В.о. старости с. Дружне

Семенчук Валентина Володимирівна

4-12-75

В.о. старости с. Заставки

Стасюк Надія Миколаївна

9-53-01

В.о. старости с. Кульчини

Файдевич Надія Костянтинівна

9-61-21

В.о. старости с. Кульчинки

Бабаніна Лариса Володимирівна

9-71-44

В.о. старости с. Чернелівка

Українець Наталя Іванівна

4-93-17

В.о. старости с. Чепелівка

Шемчук Василь Михайлович

9-46-22

В.о. старости с. Лагодинці Мудь Володимир Максимович 9-33-62

Провідний спеціаліст апарату міської ради

Олійник Наталія Василівна

4-29-89

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату міської ради Сокол Сергій Анатолійович 4-23-29

Управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради

Начальник управління фінансів та бухгалтерського обліку Островська Неля Валеріївна  

Фінансовий відділ міської ради

Заступник начальника управління-начальник фінансового відділу управління фінансів та бухгалтерського обліку Новохацький Володимир Володимирович  

Провідний спеціаліст фінансового відділу управління фінансів та бухгалтерського обліку

Кучер Тамара Петрівна

 

Провідний спеціаліст фінансового відділу управління фінансів та бухгалтерського обліку

Янкович Людмила Вікторівна

 

Спеціаліст першої категорії фінансового відділу управління фінансів та бухгалтерського обліку

Мармолюк Людмила Михайлівна

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності міської ради

Заступник начальника управління - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку

Бровчук Леся Павлівна

4-29-86

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку

Пасічник Валентина Миколаївна

4-29-86

Спеціаліст першої категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку Черниш Наталія Сергіївна 4-29-86

Сектор містобудування та архітектури міської ради 

Спеціаліст першої категорії сектору містобудування та архітектури

Крафт Вячеслав Олександрович

4-29-90

Відділ земельних відносин та екології міської ради

Начальник відділу земельних відносин та екології

Кирилюк Віталій Вікторович

4-29-90

Спеціаліст першої категорії відділу земельних відносин та екології

Кльоц Ірина Вікторівна

4-29-90

Спеціаліст першої категорії відділу земельних відносин та екології Кірпіч Андрій Володимирович 4-29-90

Відділ приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради

Начальник відділу приватизації, жилово-комунального господарства та комунальної власності 

Ротарь Дмитро Вікторович

4-24-94

Спеціаліст першої категорії відділу приватизації, жилово-комунального господарства та комунальної власності 

Ковалевська Галина Олександрівна

4-24-94

Спеціаліст першої категорії відділу приватизації, жилово-комунального господарства та комунальної власності  Кравець Анна Олексіївна

4-24-94

Загальний відділ міської ради

Начальник загального відділу 

Ящук Тетяна Юріївна 

4-20-00

Спеціаліст першої категорії загального відділу

Богуш Галина Володимирівна

4-29-88

Спеціаліст першої категорії загального відділу

Заїка Ольга Василівна

4-20-00

Діловод (с. Волиця)

 

Давидун Олена Іванівна

9-66-47

Діловод (с. Дружне)

 

Стрільчук Тетяна Петрівна

4-12-75

Діловод (с. Заставки)

 

Ковальчук Оксана Василівна

9-53-01

Діловод (с. Кульчини)

 

Глушенюк Наталія Володимирівна

9-61-21

Діловод (с. Кульчинки)

 

Томчук Раїса Іванівна

9-71-44

Діловод (с. Чепелівка)

 

Васильчук Марія Іванівна

9-46-38

Діловод (с. Чернелівка)

Свистун Наталя Василівна

9-93-17

Діловод (с. Чернелівка)

Когут Інна Юріївна

9-93-17

Діловод (с. Лагодинці) Хоркава Юліана Василівна 9-33-62

Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

Начальник відділу організаційної та інформаційної роботи

Перемибіда Зоя Петрівна

4-23-29

Зступник начальника відділу організаційної та інформаційної роботи Кшемінська Марина Олександрівна  4-20-00

Спеціаліст першої категорії відділу організаційної та інформаційної роботи

Шпартак Віктор Ігоревич

4-23-29

Спеціаліст першої категорії відділу організаційної та інформаційної роботи

Хворостовська Ірина Геннадіївна

4-23-30

Сектор програмного забезпечення відділу організаційної та інформаційної роботи міської ради
Начальник сектору                  Заруденський Віктор Леонідович        4-23-29

Юридичний відділ міської ради

Спеціаліст першої категорії юридичного відділу

Козак Наталія Петрівна

4-29-90

Головний спеціаліст юридичного відділу Білоконь Володимир Анатолійович 4-29-90

Реєстраційний відділ міської ради

Начальник реєстраційного відділу

Зелінська Юлія Володимирівна

4-29-87

Спеціаліст першої категорії реєстраційного відділу

Дузєва Вікторія Вікторівна

4-29-87

Інспектор реєстраційного відділу

Ященко Богдана Миколаївна

4-29-87

Сектор державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та права власності на нерухоме майно міської ради

Начальник сектору-державний реєстратор сектору державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та права власності на нерухоме майно-державний реєстратор

Сташевська Вікторія Віталіївна

 

Державний реєстратор сектору державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та права власності на нерухоме майно-державний реєстратор

Конусь Анна Валеріївна

 

Сектор сімейної політики міської ради

Начальник сектору сімейної політики

Гаврилюк Ірина Володимирівна

4-29-92

Спеціаліст першої категорії сектору сімейної політики

Яланська Інна Григорівна

4-29-92

Сектор внутрішнього фінансового контролю та аудиту

Начальник сектору внутрішнього фінансового контролю та аудиту

Петлюк Володимир Петрович

4-20-00

Спеціаліст першої категорії сектору внутрішнього фінансового контролю та аудиту Лісовець  Олег Віталійович 4-20-00

Відділ праці, зайнятості та соціального захисту населення міської ради

Спеціаліст першої категорії відділу праці, зайнятості та соціального захисту населення

Войтович Людмила Іванівна

4-25-22

Головний спеціаліст відділу праці, зайнятості та соціального захисту населення

Дідик Ілона Василівна

4-25-22

Інспектор з праці відділу праці, зайнятості та соціального захисту населення Бровчук Сергій Васильович 4-25-22
Сектор економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності міської ради
Спеціаліст першої категорії сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Полятевич Марина Вячеславівна 4-24-99

Сектор господарського забезпечення

Водій

Бровчук Володимир Андрійович  
Сторож Сіленко Дмитро Вікторович  
Прибиральник службових приміщень Хоптинська Марія Степанівна  

Відділ культури міської ради

Начальник відділу культури

Грицюк Інна Петрівна

4-22-71

Заступник начальника 

Попович Ольга Олександрівна

4-22-71

Головний спеціаліст відділу культури Костюк Анна Аркадієвна 4-22-71

Централізована бухгалтерія

 

4-22-73

Відділ освіти, молоді та спорту міської ради

Начальник

Заїка Олена Михайлівна

4-22-42

Заступник начальника

Романюк Микола Федорович

4-22-46

Головний спеціаліст

Шейгис Дмитро Вікторович

4-22-46

Провідний спеціаліст

Майданець Ольга Володимирівна

4-22-42

Методичний кабінет

Методисти

4-22-43

Централізована бухгалтерія

Данилюк Наталія Володимирівна (головний бухгалтер)

4-22-47

Спеціаліст першої категорії з юридичних питань Мудь Ігор Володимирович 4-22-46

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь