Діяльність молодіжної ради

Красилівська молодіжна рада провела тренінг для лідерів учнівського самоврядування громади

18 лютого 2020 року члени Красилівської молодіжної ради Микола Палівода та Ващук Дмитро провели тренінг для лідерів учнівського самоврядування Красилівської громади на тему: «Я – лідер».

16:21 18.02.2020

Перше засідання Красилівської молодіжної ради

Сьогодні, 26 вересня проведено перше засідання Красилівської молодіжної ради, яка була заснована 5 вересня 2019 року як консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики.

14:18 01.10.2019

Сміття збирай та сортуй – у чисте майбутнє впевнено крокуй!

Лідери учнівського самоврядування Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, разом із педагогом-організатором Мариною Ванчуляк активно працюють над реалізацією проекту «Zero Waste School.Красилів», «Green Life», мета якого знизити рівень невідсортованого сміття в закладах освіти громади. Хорошу ініціативу лідерів підтримала Красилівська міська рада, виділивши із бюджету громади 25,0 тис. гривень на придбання сміттєвих баків.

14:17 01.10.2019