- Положення про Молодіжну раду при Красилівській міській раді Хмельницької області

- Склад молодіжної ради

- Діяльність молодіжної ради

- Моральний кодекс честі молодіжної ради

Впродовж усієї політичної історії нашої держави неабияку роль у вирішенні питань державного значення відігравало молоде покоління юнаків та дівчат, активних, цілеспрямованих, свободолюбивих та незалежних, особливо у тих питаннях, що стосуються самобутності української держави.

Спираючись на натхнення та тверде бажання працювати на авторитет своєї громади, розвивати її історичний, краєзнавчий, туристичний потенціал, Красилівська міська рада виступила з ініціативою створення молодіжного колегіального консультативно-дорадчого органу з питань реалізації молодіжної політики в Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді – Молодіжної міської ради.

Метою новоствореного органу є залучення молоді Красилівської міської об’єднаної територіальної громади до реального місцевого самоврядування, створення системи політики самої молоді громади щодо збалансування та найбільш ефективного виконання державної молодіжної політики.

Молодіжна міська рада працює згідно рішення Красилівської міської ради від 5 вересня 2019 року № 9.