Красилівська міська рада Хмельницької області

Спортсмени клубу «Греплінг-Красилів» знову підкорили спортивні вершини!

Дата: 06.05.2019 11:39
Кількість переглядів: 498

Вихідними у місті Хмельницький проходив чемпіонат Хмельницької області з греплінгу у розділах «-ноу гі» (боротьба без кімоно) та «-гі» (боротьба в кімоно)  серед дітей, дівчат і юнаків та панкратіону у розділі «Традішн». Також, в обласному центрі проходив відкритий турнір «Damask Grapling nou-gi championship 9», учасниками якого були спортсмени з різних областей та міст України.

За підтримки Красилівської міської ради учасниками змагань такого рівня знову стали вихованці спортивного клубу «Греплінг-Красилів» тренера Сергія Каліновського, котрі розвивають цей вид спорту у Красилівській громаді.

На чемпіонаті області з греплінгу та панкратіону команда нашої громади у складі 24 борців, серед яких і дівчата, своїми зусиллями та наполегливою працею завоювали 35 нагород: 9 золотих, 13 срібних та 13 бронзових медалей. У турнірі «Damask» красилівчани вибороли 1 перше, 1 друге та 1 третє місце.

Переможці та призери змагань нагородженні медалями та дипломами.

Вітаємо спортивний клуб «Греплінг-Красилів» із високими результатами, бажаємо розвиватись і надалі та підкоряти нові спортивні вершини!