Свято до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Красилівському територіальному центрі соціального обслуговування

Дата: 07.05.2019 18:25

7 травня 2019 року, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, міський голова Ніла Островська та перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Склонний відвідали Красилівський територіальний центр соціального обслуговування, де привітали людей похилого віку та ветеранів міста і району.

Міський голова побажала ветеранам гарного настрою, надії, яка б обов’язково справджувалась, а також здоров’я, радості, вічної молодості душі та тепла від рідних.

Учні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, тріо Центру культури і дозвілля «Перлина» та гурт Красилівського територіального центру соціального обслуговування  подарували ветеранам та людям похилого віку тематичні музичні композиції, за що присутні віддячили їх оплесками та щирими посмішками.