Ваш подвиг житиме в віках

Дата: 08.05.2019 08:21

7 травня 2019 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради проведено годину патріотизму «Ваш подвиг житиме в віках», присвячену Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У заході взяли участь викладач суспільних дисциплін ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей», керівник клубу історичної реконструкції «Мідгард» Роман Михальчишин та учні 10-а класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст №1.

Цікавою була розповідь Романа Михальчишина про суперечливі сторінки історії України в роки Другої світової війни. Захід пройшов з елементами військово-історичної реконструкції. Роман Михальчишин продемонстрував  форму бойового офіцера (майора піхоти) 1943-1945 рр., гільзи, патрони, планшет та іншу амуніцію періоду радянсько-німецької війни.

На завершення провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Мойсеєнок ознайомила учасників заходу з матеріалами книжково-документальної виставки-експозиції «Подвиг безсмертний - пам’ять нетлінна», підготовленої спільно з краєзнавчим відділом бібліотеки, на якій була представлена література про величний подвиг українського народу в Другій світовій війні, зокрема, про красилівчан, які героїчно боролись проти нацистської чуми та  пережили воєнне лихоліття.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису