Гандболісти Красилівської ДЮСШ на Міжнародних змаганнях

Дата: 14.05.2019 15:07

З 07 по 11 травня 2019 року у місті Бровари Київської області, на базі спортивного комплексу вищого училища фізичної культури проходив ІХ-ий Міжнародний турнір з гандболу «Кубок Олега Великого» серед юнаків 2004-2005 років народження.

У змаганнях приймали участь команди міст Кишинів та Тирасполь (Молдова), Мінськ та Гомель (Білорусь), Київ, Запоріжжя, Красилів та Бровари (Україна).

Команди були розділені на 2 групи по 4 в кожній. Команда Красилівської ДЮСШ у своїй групі здобула перемоги над Тирасполем (27:20), Гомелем (29:21) та поступилась Броварам (32:24).

У півфіналі красилівчани поступилися чемпіонам Республіки Молдова  команді «Кишинів» з рахунком 30:24, а в матчі за 3-тє місце, з рахунком 23:18 програли вихованцям Київського спортивного ліцею-інтернату – срібному призеру чемпіонату України. Кращим гравцем команди Красилівської громади суддівською колегією турніру визнано Процюка Віталія.