Привітали Ювіляра!

Дата: 20.05.2019 14:17

20 травня 2019 року, святкує своє 90-річчя з дня народження ветеран праці, учасник війни - Бистрицький Іван Йосипович, який більше 20-ти років свого життя присвятив роботі завідуючим відділом партійного життя редакції газети «Зоря Комунізму»(сьогодні «Красилівський вісник»).

Продовжуючи гарну традицію вітати красилівчан поважного віку з ювілеями, міський голова Ніла Островська та редактор газети «Красилівський вісник» Ніна Масловська завітали з квітами та подарунками до оселі Івана Йосиповича.

У своїх вітаннях вони висловили вдячність за його сумлінну працю та активну громадську роботу, побажали міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, радості та наснаги. Розчулений такою увагою, Іван Йосипович, на адресу гостей теж висловив побажання і теплі слова вдячності за те, що влада пам’ятає людей, які творили і досі творять історію нашого міста.