22 травня – день перепоховання великого сина України, видатного поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 22.05.2019 15:54

«Як умру, то поховайте
Мене на могилі,
Серед степу широкого,
На Вкраїні милій…».

22 травня, у день 158-ї річниці перепоховання Великого Кобзаря, Красилівська громада, як і вся Україна, славить видатного сина українського народу, духовного батька нації, її Генія і Пророка – Тараса Григоровича Шевченка.

Саме сьогодні, біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулась літературно-пісенна година «Твоє слово житиме в віках». В ході заходу учні загальноосвітніх шкіл міста цитували віршовані рядки Великого Кобзаря, на слова поета звучали пісні та музичні композиції у виконанні чоловічого тріо Центру культури і дозвілля «Перлина» та народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Случ».

На завершення, представники міської, районної влади та громадськість міста вшанували пам’ять Великого Кобзаря поклавши квіти до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку.