Бронзові призери чемпіонату області з волейболу

Дата: 23.05.2019 11:10

Протягом шести місяців на теренах Хмельниччини, під патронатом Хмельницької Федерації волейболу, за сприяння управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, місцевих органів влади, міських рад та об’єднаних громад проходив щорічний відкритий чемпіонат Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед чоловічих та жіночих команд, юнаків та дівчат. Змагання проводилися по туровій системі в домашніх залах команд-учасниць згідно офіційно діючих правил волейболу.

Вкотре, Красилівська об’єднана територіальна громада на чемпіонаті області була представлена двома командами: вихованцями відділення «Волейбол/юнаки» Красилівської ДЮСШ 2005 року народження та молодші (тренер, Олександр Ковтонюк) та чоловічою аматорською волейбольною командою «Красилів».

За результатами зіграних турів, наші юні волейболісти вибороли почесне третє призове місце та нагороджені бронзовим кубком, медалями та грамотами. Вітаємо волейболістів дитячо-юнацької спортивної школи та їх наставника Олександра Івановича з вдалим завершенням волейбольного сезону, бажаємо нових яскравих перемог і досягнень!