«Танець – поема, в ній кожний рух – слово!»

Дата: 25.05.2019 11:42

Саме під такою назвою 24 травня в Центрі культури «Перлина» відбувся творчий звіт хореографічної студії «Візерунок», на якому учасники студії демонстрували свою майстерність.

Глядачі насолоджувалися красою та неповторністю витончених рухів, отримуючи велике задоволення від танцювальних композицій, за що нагороджували юних танцюристів бурхливими, нестихаючими оплесками.

У концертній програмі приймали участь народні аматорські колективи: ансамбль народної музики «Веретено» та ансамбль пісні і танцю «Случ» (кер.Борис Токовенко). Зі щирими словами вдячності до учасників колективу, їх батьків та керівника студії звернулись начальник відділу культури Красилівської міської ради Інна Грицюк та директор Центру культури «Перлина» Олександр Микульський. В свою чергу керівник хореографічної студії Сергій Березюк подякував міському голові Нілі Василівні Островській та депутатському корпусу за підтримку у розвитку культури, зокрема творчому колективу.

Родзинкою святкового дійства був неперевершений «Гопак», який зворушив усіх красилівчан.