«Свято Сім’ї» у Красилівській громаді

Дата: 27.05.2019 08:07

День Сім’ї – чудовий привід висловити своїм близьким почуття, які ми не проявляємо у суєті буднів. Це привід зібратися всією сім'єю і влаштувати собі свято, від усієї душі порадівши за те, що ми є один в одного.

З цієї нагоди, 26 травня, у Красилівській громаді пройшло «Свято Сім’ї».

Під звуки Народного аматорського духового оркестру «Перлина», проходив збір учасників маршу. Вирушила святкова хода від міського будинку культури на площу Незалежності, де в міському парку відпочинку розпочалась концертна програма. Ведучий Павло Сівець, молитовно розпочав захід, запросивши для спільної молитви всіх присутніх.

З вітальним словом до учасників свята сім’ї звернулась міський голова Ніла Островська: «Вітаю сьогодні усіх присутніх із Святом Сім’ї. Хочу подякувати ініціаторам, організаторам, що вже традиційно ми маємо у нашій громаді такий марш сім’ї. Нам всім потрібно трішки зупинятись і згадувати найцінніше, що ми маємо у своєму житті – це близьких людей. Це свою сім’ю і свою родину. Слава усім вам і слава Україні!».

Також зі словами настанови звернувся пастор церкви 'Скеля спасіння' Юрій Пасічник, благочинний Красилівського округу Православної Церкви України протоієрей Микола Хом’як, пастор ц. ОЦХВЄ Ничипорук Олександр, настоятель парафії Пресвятого серця Ісуса Матвій Стибурський, пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня Іван Осташ, настоятель Парафії Святого Рівноапостольного Князя Володимира УГКЦ отець Ігор Куриба, пастор Церкви «Голос вічної любові Богуславець Юрій та диякон Церкви Ісуса Христа Фурман Микола.

Свято сім’ї супроводжувалось особливою музичною програмою, за участю учнів Красилівської дитячої школи мистецтв, вокальними номерами представників церков. На завершення свята представник Духовної ради міста Хмельницького Павло Сівець , закликав до спільної молитви усіх присутніх, за мир та духовні цінності в кожній Українській сім’ї та родині.

По завершенню концертної програми, в міському парку відпочинку, для усіх дітей були організовані ігри, конкурси, розваги та пригощення. А також футбольний матч за участю дітей та батьків, в якому невелику перевагу вибороли у своїх рідних молодші спортсмени. Міський голова Ніла Островська подякувала організаторам та відзначила кожного гравця «Матчу Сім’ї».Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису