Ухвалено зміни до бюджету об’єднаної громади

Дата: 27.05.2019 14:04

Враховуючи нагальні потреби у фінансуванні житлово-комунального господарства та соціальної сфери громади, 23-а сесія Красилівської міської ради, позачергове пленарне засідання якої відбулося 27.05.2019 року, прийняла зміни до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

З метою заселення прийомної сім'ї до дитячого будинку сімейного типу по вул. Воскресенська, 44А в м. Красилів, виділено кошти в сумі 20,0 тис.грн. на проведення фасадних робіт житлового будинку.

Зважаючи на звернення жителів багатоквартирного житлового будинку по вул. Центральна, 45А щодо термінового ремонту даху їх будинку, сесія міської ради виділила 100,0 тис.грн. на придбання матеріалів для проведення ремонту покрівлі будинку. Ремонтні роботи будуть проведенні силами мешканців зазначеного будинку.

Робота із захоронення твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі є одним із важливих напрямків природоохоронної діяльності Красилівської житлово-експлуатаційної контори. З цією метою, виділено 60,0 тис.грн. на капітальний ремонт двигуна бульдозера, який працює на полігоні ТПВ.

Для забезпечення безперебійної та ефективної роботи комунальної техніки, депутати міської ради виділили на її ремонт 57,9 тис.грн.

Виділено також кошти і на благоустрій громади, а саме:

- придбання додаткових секцій огорожі на кладовище с. Новодубище (18,0 тис.грн.);

- придбання газонокосарки та кущоріза (10,0 тис.грн.);

- придбання каналізаційних решіток (6,0 тис.грн.).

Для зменшення кількості безпритульних тварин на території населених пунктів громади та вирішення багаторічних сподівань любителів тварин, міська рада виділила 60,0 тис.грн. на придбання будівлі для влаштування притулку для тварин в м. Красилів.