Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Заруденського Віктора Леонідовича

Дата: 27.05.2019 11:29

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті   1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо начальника сектору програмного забезпечення відділу організаційної та інформаційної роботи Красилівської міської ради Хмельницької області не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 27.05.2019 року).