Красилівська міська рада Хмельницької області оголошує повторний конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою в м. Красилів

Дата: 12.06.2019 16:24

Інформація про проведення повторного конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою в  м. Красилів

Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою для виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні в м. Красилів.

Комісія з проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою, з метою проведення земельних аукціонів з продажу земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах) на території м. Красилів, оголошує конкурс по відбору виконавці робіт із землеустрою для виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Дата конкурсу – 26 червня 2019 року.

Місце проведення конкурсу – Хмельницька обл., м. Красилів, площа Незалежності, 2, каб. № 104 (адмінбудинок)

Час проведення конкурсу – 10.00 год.

Основні характеристики земельних ділянок, на які необхідно розробити проекти землеустрою:

Ділянка № 55

Адреса земельної ділянки: м. Красилів, вул. Островського

Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,0050 га.

Категорія земельземлі житлової та громадської забудови.

Функціональне використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Ділянка № 56

Адреса земельної ділянки: м. Красилів, вул. Центральна, 33

Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,0100 га.

Категорія земельземлі житлової та громадської забудови.

Функціональне використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови.

Ділянка № 57

Адреса земельної ділянки: м. Красилів, вул. Центральна, 79

Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,1000 га.

Категорія земельземлі житлової та громадської забудови.

Функціональне використання земельної ділянки – для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Красилівської міської ради від 30.04.2009 року № 3 (далі – Положення).

Виконавці робіт із землеустрою, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до виконавчого комітету на кожний об’єкт окремо, такі документи:

- заява про участь у конкурсі за встановленою формою;

- нотаріально посвідчена копія статуту (для юридичних осіб). При цьому, якщо виконавець робіт із землеустрою не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;

- копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою;

- копії кваліфікаційних документів щодо наявності вищої освіти відповідного рівня і професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання робіт із землеустрою;

- письмова інформація щодо досвіду роботи заявника, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою, завірена претендентом;

- конкурсна пропозиція претендента, яка подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до виконавчого комітету Красилівської міської ради за адресою: 31000, Хмельницька область,                 м. Красилів, площа Незалежності, 2. Телефон для довідок: 4-29-85, 4-29-90.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу - не пізніше ніж за два робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Останній день подачі заяв – 21 червня 2019 року.