23-тя річниця Конституції України

Дата: 27.06.2019 20:55

28 червня 2019 року український народ відзначатиме 23-ю річницю Конституції України. Це свято національного єднання і загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої держави. Тож, напередодні державного свята, 27 червня, в Центрі культури і дозвілля «Перлина» відбулись урочисті заходи та святковий концерт «Конституція – оберіг державності».

Під час урочистого зібрання усі присутні вшанували пам’ять про видатних синів українського народу відрядивши делегацію покласти квіти: до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, пам’ятного знаку Героям України та Дошки Слави.

Вітальне слово мала міський голова Ніла Островська:

«Коли кожен громадянин України відчує, що його життя,
здоровя, честь і гідність, недоторканість і безпека дійсно
визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю
заявити: Україна стала демократичною державою.

А для цього, кожен з нас на своєму місці повинен чесно та
праведно працювати і відповідально виконувати свою
роботу, так як дуже дорогою ціною нам дано шанс
побудови справедливого суспільства».

Відповідно до Указу Президента, міський голова разом із військовим комісаром Красилівського районного військового комісаріату- підполковником Андрієм Богдановим нагородили відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції» учасників бойових дій та відповідно до розпорядження міського голови від 26 червня 2019 року № 130/2019-р:
За сумлінну працю, професіоналізм і добросовісне відношення до виконання посадових обов’язків та активну участь у вирішенні важливих завдань територіальної громади, Ніла Островська нагородила Грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради:

- Кравчук Людмилу Дмитрівну, вчительку української мови та літератури Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ – І ступеня»;

- Шишина Олексія Сергійовича, начальника Красилівського управління головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, депутата Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання;

- Поляновського Анатолія Романовича,директора ТОВ «Агропром – 2008», члена виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області;

- Волкову Людмилу Василівну, лікаря- тарапевта дільничої Красилівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3, комунального некомерційного підприємства Красилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги;

- Березюка Сергія Миколайовича, художнього керівника Центру культури і дозвілля «Перлина».

Усіх присутніх привітали з цим державним святом перший заступник голови Красилівської районної державної адміністрації Дмитро Склонний, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, які відзначили грамотами, подяками і цінними подарунками кращих працівників установ міста і району та нагородили відзнакою Хмельницкьої обласної адміністрації Слободянюк Марину Олександрівну, заступника Красилівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Святковий захід завершився патріотичною концертною програмою, яку підготували та провели працівники Центру культури «Перлина».