Привітання міського голови із Днем Конституції України

Дата: 28.06.2019 06:35

23 роки минуло з того моменту, коли українці прийняли свій Основний Закон.

Прийняття Конституції – це не лише закріплення правових основ незалежної країни, її суверенітету, територіальної цілісності, а й визначення нашої з вами впевненості та відповідальності. У кожному пункті цього документу – сьогоднішнє та завтрашнє українців.

Саме тут визначені основні пріоритети та найвищі цінності людини. Передовсім – це право на життя, честь, свободу, безпеку та гідність. І головне – перед цим Законом рівні мають бути усі.

Зараз, коли Україна проходить найважчі часи випробувань за весь період незалежності, ми всі розуміємо величезне значення Конституції і її вплив на суспільний розвиток.

Тож, бажаю кожному із нас усвідомлювати свої права та свободи, і водночас пам'ятати: саме від нас залежить добробут країни, в якій ми народилися.

Розуміння нашої з вами відповідальності та взятих на себе обов'язків, першою чергою, перед самими собою, творить новий день, формує світ, у якому ми живемо.

З Днем Конституції, дорогі красилівчани!

з повагою,

міський голова