Велозаїзд „Молодь. Спорт. Майбутнє.” до Дня молоді

Дата: 30.06.2019 13:57

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді. Вже стало доброю традицією розпочинати святкування з велозаїзду „Молодь. Спорт. Майбутнє.” вулицями м. Красилова.

Учасники велозаїзду успішно подолали маршрут, який розпочався з площі Незалежності та пролягав по вул. М. Грушевського – вул. Козацька – вул. Шевченка – вул. М. Грушевського – вул. Степана Хотовицького – вул. Булаєнка – вул. Ціолковського – вул. М. Грушевського – вул. Ярослава Мудрого – вул. М. Грушевського – вул. І. Франка – вул. Центральна – площа Незалежності.

Усі, хто взяли участь у велозаїзді „Молодь. Спорт. Майбутнє.”, автоматично стали учасниками розіграшу святкової лотереї. Після вдалого велозаїзду, було визначено переможців лотереї, які отримали пам’ятні призи.

З нагоди Дня молоді та активної участі у велозаїзді, кожен велосипедист отримав морозиво, водичку та сувенір від міської ради.