"Бібліотека та молодь!"

Дата: 30.06.2019 17:32

Щорічно, в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. Це свято творчості й натхнення, запалу та енергії, пізнання і самоствердження, любові і романтики. У цей день Центральна бібліотека Красилівської міської ради радо зустрічала молодь та дітей красилівщини.

Перед книгозбірнею було організовано та проведено книжкову виставку – інсталяцію «Бібліотека та молодь: із книгою у майбутнє!», на якій були представлені книги для молодих і про молодь, Арт – кемп «Майбутнє - це Ми! (малюнок на асфальті), фотосушку «Незрівнянний молоді час». Користувачі та жителі міста з захопленням знайомились з виставкою та матеріалами фотосушки, мами з дітьми малювали на асфальті.

Молодість – це стан душі. Отже,залишаймось молодими!