Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 4,739 га, розташованої в межах міста Красилів Хмельницької області по вул. Груш

Дата: 01.07.2019 13:58

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Мета розроблення детального плану території  - визначення функціонального призначення земельної ділянки в межах населеного пункту з метою розміщення автомобільної вагової, споруди для приймання зерна, операторних з двома зерносушарками, комплексом очисного і додаткового обладнання та транспортуванням на склади.

На основі аналізу сформованої містобудівної ситуації та наявної містобудівної    документації проектом передбачається:

- визначити відповідність земельної ділянки для запланованої діяльності;

- оцінка ступеню впливу проектованого об'єкта на використання

суміжних  земельних ділянок;

- уточнення параметрів існуючих споруд та прилеглих до них територій;

- визначення меж зон екологічного та техногенного впливу

проектованого  об'єкта;

- обґрунтування можливості розміщення об'єкта в межах позначеної     території в умовах сформованої містобудівної ситуації.

Використання території.

В даний час територія має грунтове покриття та асфальтобетонне на проїзджих і піхохідних частинах. Зеленні насадження на ділянці – фруктові дерева, кущі, трава.

У межах проектованої території не існує об'єктів громадського, культурного і промислового призначення.

На земельній ділянці відсутні інженерні мережі та споруди, що підлягають винесенню.

Комплексний підхід та благоустрій території

Проектним  планом (основне креслення) передбачається благоустрій території: а саме, влаштування проїздів з поліпшеним покриттям.

Передбачається влаштування зовнішнього освітлення по периметру території промислового майданчика.

Відомості про замовника і розробника проекту

містобудівної документації та підстава для його розроблення.

Замовник – Красилівська міська рада Хмельницької області.

Виконавець – ФОП «І.О.Бяков».

Підстава – рішення Красилівської міської ради від 07.05.2019 року № 9 «Про виготовлення детального плану території в м. Красилів».

Інформація про місце та строки ознайомлення

з проектом містобудівної документації.

З проектом містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 4,739 га, розташованої в межах міста Красилів Хмельницької області для розміщення автомобільної вагової, споруди для приймання зерна, операторних з двома зерносушарками, комплексом очисного і додаткового обладнання та транспортуванням на склади» можна ознайомитися у Красилівській міській раді (пл. Незалежності, 2, каб. № 105 тел. 4 23 29) та на офіційному веб-сайті Красилівської міської об’єднаної територіальної громади: http://krasylivska.gromada.org.ua/.

Строки ознайомлення з проектом – з 28 червня по 29 липня 2019 року включно.

Інформація про посадову особу,

відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст першої категорії сектору містобудування та архітектури Павло Раїнчук.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання з пропозиціями подаються у строк з 28 червня по 29 липня 2019 року включно до Красилівської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Інформація стосовно запланованих заходів.

Громадські слухання відбудуться 11 липня о 10:30 годині в приміщенні Адмінбудинку за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2, третій поверх, малий зал.

Прилюдне експонування в приміщенні Адмінбудинку за адресою: м.Красилів,
пл. Незалежності, 2.