Терміни виконання Стратегії розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади продовжено до 2027 року

Дата: 04.07.2019 16:02

У зв’язку з великою кількістю напрацьованих проектних ідей до Стратегії розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади (більше 100), робочою групою зі стратегічного планування прийнято рішення збільшити терміни її реалізації на 3 роки – до 2027 р.

Це також дозволить узгодити Стратегію громади в часових рамках з основними стратегічними документами Хмельницької області та України в цілому.

Громада розробляє власну стратегію в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.