Привітали Ювілярку!

Дата: 05.07.2019 17:10

Сьогодні, 5 липня 2019 року, своє 85-річчя святкує жителька села Волиця, ветеран праці Сокол Настя Петрівна 1934 року народження, яка основну частину свого життя сумлінно працювала в місцевому сільськогосподарському підприємстві «Діброва» села Волиця.

Привітати ювілярку з поважним ювілеєм завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк та в.о. старости села Волиця Валентина Сторожук, які від імені міського голови Ніли Островської побажали ювілярці міцного здоров’я, бадьорості, благополуччя, а також вручили ювілярці Почесну грамоту виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунок і квіти.

Ювілярка раділа щирим словам та увазі, і Настя Петрівна того варта, адже дожити сьогодні до такої поважної дати, віддаючи усі ці роки селянській праці, не всім дається.

Зараз бабуся проживає разом з сином, онуком та невісткою. Рідні розповідають, що бабуся – справжня трудівниця, адже Настя Петрівна ще досі сама порається по господарству і допомагає рідним.

Сьогодні ювілярці є чим пишатися, вона любляча мама, бабуся, має онуків, берегиня сімейного затишку у своїй родині.