Постановою Верховного суду України поставлено крапку у резонансному кримінальному провадженні, яке сколихнуло жителів міста Красилів влітку 2015 року

Дата: 05.07.2019 17:13

Так, двоє молодиків, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у віці 19 та 20 років змовились помститись своєму спільному знайомому.

Реалізуючи свій злочинний умисел, близько третьої години ночі посеред вулиці у центры міста Красилова, вони нанесли 42-річному чоловікові численні удари. Били руками та ногами у різні частини тіла та голову.
Коли потерпілий, аби уберегтись від неправомірних дій, намагався втекти, спільники його наздогнали та продовжили побиття.

Після цього, заволодівши його мобільним телефоном, вони втекли з місця події.

Від отриманих травм чоловік помер наступного дня у реанімаційному відділенні лікарні.

Як повідомив керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець, стороною обвинувачення в суді повністю доведено вину осіб у вчиненні вказаних злочинів. Вироком районного суду одному із засуджених призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі, іншому – 9 років 6 місяців.

Засуджені понесуть справедливе покарання за вчинений ними злочин, який позбавив життя місцевого жителя.
Будучи незгідними з рішенням суду першої інстанції, та в подальшому з рішенням апеляційного суду, засуджені оскаржили його в касаційному порядку, однак ці скарги залишено без задоволення.