Свято Івана Купала - «Чари купальської ночі»

Дата: 08.07.2019 13:09

Традиційно, 7 липня Красилівчани святкують Івана Купала. Купальські гуляння проходили на урочищі «Левада» в м. Красилів. Під звуки народного аматорського духового оркестру Центру культури «Перлина» усі жителі та гості міста сходились до місця святкування.

Одночасно найменші учасники свята приймали участь у цікавих ігрових забавах та конкурсах, які були організовані Будинком творчості дітей та юнацтва. Шанувальники спорту активно долучились до змагань з волейболу, які організував відділ освіти, молоді та спорту міської ради . По завершенню спортивних розваг та конкурсів секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк вручили переможцям нагороди, сувеніри та солодкі подарунки.

Найбільш цікавим місцем в ході святкування Івана Купала була локація, де працівники Центральної бібліотеки проводили майстер-клас із плетіння вінків «Купальський віночок».

Театрелізоване дійство «Чари купальської ночі» зібрало чимало глядачів біля головної сцени, на якій народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Случ» та хореографічна студія «Візерунок» відобразили фольклорний обряд святкування Івана Купала.

Концертна програма продовжилась за участю творчих колективів закладів культури Красилівської громади та випускників школи мистецтв.

Завершились купальські гуляння молодіжною дискотекою.