Турнір-рекордсмен

Дата: 08.07.2019 15:07

У Вінниці відбувся міжнародний шаховий фестиваль «1st Vinnitsya International golden youth cup». Турнір відбувся з 3 по 7 липня 2019 року і встановив рекорд України – 648 учасників. 70 учасників представляли інші країни: Білорусь, Молдову, Ізраїль, Шотландію, Угорщину, Чехію, Швецію, Естонію, Польщу, Португалію та інші країни.

Юні шахісти змагалися у вікових категоріях: до 6, до 8, до 10, до 12 і до 14 років. Призовий фонд турніру склав пів мільйона гривень,грошовими винагородами і цінними подарунками. Загалом 210 призів.

Участь в цьому турнірі взяли вихованці шахового гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради.

У віковій категорії до 8 років Ілля Скіпчик набрав 6 очок з 9 можливих і посів 23 місце серед 141 учасника.
Владислава Корольчук набрала 6 очок з 9 можливих у віковій категорії до 10 років і посіла 30 місце серед 181 учасника, а також Владислава виборола 9 місце серед дівчат.

У віковій категорії до 12 років Петро Корольчук набрав 4 очки і посів 122 місце серед 178 учасників.
Тренер – Максим Макарчук