Ухвалено зміни до бюджету об’єднаної громади

Дата: 12.07.2019 18:49

Враховуючи нагальні потреби у фінансуванні житлово-комунального господарства та соціальної сфери об’єднаної громади, 26-а сесія Красилівської міської ради, позачергове пленарне засідання якої відбулося 12.07.2019 року, прийняла зміни до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
За рахунок доходів від продажу землі та економії коштів на придбання комунальних автобусів здійснено перерозподіл коштів на загальну суму
1 млн. 205 тис.грн.

З метою забезпечення безперебійної роботи котельні по вул. Богдана Хмельницького, 2 в м. Красилів, міською радою виділено 600,0 тис.грн. на придбання газового котла.

На співфінансування будівництва амбулаторії в с. Чернелівка депутати направили 396,0 тис.грн.

З метою постійного забезпечення жителів с. Волиця питною водою, сесія міської ради виділила 24,122 тис.грн. для Комунального підприємства «Случ» на відшкодування різниці в тарифах та придбання лічильників води.

Виділено також кошти і на благоустрій громади, а саме:
- придбання автобусних зупинок на вул. Морозівська та в с. Моньки (20,0 тис.грн.);
- ремонт комунальної техніки (70,0 тис.грн.);
- придбання воріт на танцювальний майданчик в міському парку відпочинку (27,0 тис.грн.).

Враховуючи звернення жителів багатоквартирного житлового будинку по вул. С.Хотовицького, 19, міською радою виділено співфінансування в розмірі 50 % для заміни вікон у під’їздах будинку (14,0 тис.грн.).

Для забезпечення належного обслуговування одиноких громадян похилого віку, Красилівському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виділено кошти в сумі 3,0 тис.грн. на придбання пального.

З метою забезпечення хворих на ниркову недостатність вкрай необхідними ліками в серпні поточного року, міською радою направлено 12,0 тис.грн. Окрім того, 32,76 тис.грн. виділено на придбання пального для перевезення жителів громади на процедуру гемодіалізу.

Також, направлено 6,0 тис.грн. на придбання медичного обладнання для дитини-інваліда.