Триває оздоровлення дітей Красилівської громади

Дата: 18.07.2019 15:37

Оздоровлення дітей громади є одним із найважливішим питань, які міська рада вирішує влітку.

Цьогоріч на закупівлю путівок до дитячих оздоровчих таборів для дітей пільгових категорій Красилівською міською радою виділено 100,0 тис.грн. На ці кошти, враховуючи потребу, було придбано путівки для 28 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, до дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Подолянчик» в смт. Антоніни.

Окрім того, діти нашої громади оздоровлюються також за рахунок коштів державного бюджету. У 2019 році, з метою прозорого та справедливого розподілу путівок, комісією міської ради спільно із батьками дітей, які претендують на путівки в межах відповідної категорії, проводилося жеребкування.

Станом на 15 липня 2019 року до Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» було направлено десять дітей із багатодітних сімей, талановиті та обдаровані діти та дитина учасника бойових дій. В Державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» оздоровлено шість дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.