Проведено громадські обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Красилівської ОТГ

Дата: 26.07.2019 16:00

26 липня 2019 року, в малому залі засідань Красилівської міської ради, за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марини Слободянюк та секретаря Красилівської міської ради Ірини Морозович, проведено громадські обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

Начальник сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Валерій Лось ознайомив учасників громадського обговорення із змістом звіту, його взаємозв’язком зі Стратегією розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади та іншими документами регіонального та державного планування.

За період громадського слухання зауваження та пропозиції від громадськості до проекту Стратегії розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади та до Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту не надходили.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади розроблено в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом, тому є безкоштовним для громади.