Привітали Ювілярку!

Дата: 08.08.2019 16:48

Сьогодні, 8 серпня 2019 року, відзначає своє 85-річчя з дня народження жителька села Моньки, ветеран праці - Потійчук Ніна Олександрівна, яка основну частину свого життя сумлінно пропрацювала на державному підприємстві «Красилівський агрегатний завод».

З ювілейною датою Ніну Олександрівну завітали привітати міський голова Ніла Островська та діловод села Чернелівка Наталя Свистун, які подякували Ніні Олександрівні за її важку, але таку важливу працю, побажали міцного здоров’я, бадьорості, благополуччя та довгих років життя.

Цього дня у помешканні зібралися рідні ювілярки, щоб у родинному колі відзначити ювілей матері, бабусі та прабабусі. Ніна Олександрівна виховала двох дітей, дочекалася онуків та правнуків - берегиня сімейного затишку у своїй родині.

Іменинниця раділа щирим словам та увазі, і Ніна Олександрівна того варта, адже дожити сьогодні до такої поважної дати, віддаючи усі ці роки важкій праці, не всім дається.