Проведено планове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 13.08.2019 14:03

З метою забезпеченням техногенно-екологічної безпеки на території Красилівської міської ради, 13 серпня 2019 року під головуванням міського голови Ніли Островської проведено засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні були присутні керівники комунальних підприємств міста та структурних підрозділів міської ради, начальник Красилівського  районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Олександр Бенюк, заступник головного лікаря Красилівської ЦРЛ Юрій Бачинський.

Відповідно до порядку денного розглянули питання щодо утримання джерел протипожежного водопостачання в місті Красилів та стану підготовки захисних споруд, найпростіших укриттів та приведення їх готовність на території Красилівської об’єднаної територіальної громади.

За результатами засідання керівникам структурних підрозділів міської ради,  установ та організацій міста дано доручення взяти під особистий контроль питання утримання джерел протипожежного водопостачання на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади у належному стані, привести в готовність захисні споруди цивільного захисту та найпростіші укриття до використання за призначенням.