Проведено виїзний прийом громадян по вулиці Гоголя в м.Красилів

Дата: 16.08.2019 18:19

Сьогодні, 16 серпні 2019 року, міським головою Нілою Островською проведено виїзний прийом громадян по вул. Гоголя, за участю начальника загального відділу Тетяни Ящук та начальника Красилівської ЖЕК Стрльчук Валентин.

Чимало мешканців вулиці Гоголя, прийшли поспілкуватися з міським головою та озвучити свої проблемні питання та пропозиції. Так, першочерговим виявилося питання ремонту та підсипання дорожнього покриття по вулиці Гоголя. Не менш важливим постало питання влаштування каналізаційної мережі та розчищення дренажного каналу при в’їзді на вулицю. Крім цього жителі вулиці Гоголя скаржились на забруднення повітря від діяльності ТОВ Красилівський елеватор.

На всі порушені питання під час виїного прийому громадяни отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують більш детального вивчення, Ніла Островська взяла під особистий контроль та надала доручення фахівцям відповідних структур щодо вирішення їх по суті та вчасного інформування запитувачів.