Свято до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в Красилівському територіальному центрі соціального обслуговування

Дата: 22.08.2019 16:31

22 серпня 2019 року, напередодні Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, міський голова Ніла Островська відвідала Красилівський територіальний центр соціального обслуговування, де привітала людей похилого віку та ветеранів громади:

«Шановні ветерани та люди поважного віку. Хочу привітати Вас із цим великим державним святом – Днем Незалежності України. Нехай Господь Бог оберігає кожного та благословляє Вас та Ваші родини! Щоб усім нам жилось комфортно, затишно, безпечно і в задоволенням на нашій рідній Україні.»

Учні та викладачі Красилівської школи мистецтв, а також аматорський творчий колектив територіального центру „Чорнобривці” подарували тематичні музичні композиції, за що присутні віддячили їх оплесками та щирими посмішками.