23 серпня – День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2019 10:45

Сьогодні, 23 серпня 2019 року, на площі Незалежності відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Державний прапор України – це символ духу і свободи нашої держави. Він уособлює культуру, традиції та історичну пам’ять українського народу.

Із цим символічним днем красилівчан та гостей міста привітала міський голова Ніла Островська:

«Сьогодні визначний день в нашій державі. Дуже приємно бачити велику кількість синьо-жовтих кольорів та національних символів на приватних будівлях, магазинах та інших спорудах.
Ми українці – гордімося цим!
Наша нація вистояла в найважчих випробуваннях минулого століття, і та Незалежність, яка подарована нам Господом Богом далась нам дуже великою ціною. Шануймо це. Слава нашим Героям! Слава Україні!»

Під звуки Державного Гімну України учасник бойових дій Володимир Медвідь разом зі своїм сином Владиславом урочисто підняв Державний Прапор України.