Краєзнавчі уроки «Історія та сучасність Красилова»

Дата: 02.09.2019 18:06

2 вересня 2019 р. завідувач народного музею історії Красилівського району Сергій Мельничук у молодших класах Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ I ст.» провів заходи: краєзнавчі уроки «Історія та сучасність Красилова», «Минуле та сьогодення Красилова»; фотовідеовікторини «Впізнаємо вулиці, установи та організації нашого рідного міста». Учням у доступній формі, враховуючи вікові особливості діток, було розказано про історію та сучасність Красилова.

Зокрема, діти почули 4 легенди про походження назви поселення Красилів, наведено першу писемну згадку, датовану 16 січня 1444 р., розкрито різні періоди життя Красилова, коли він мав статуси: село, селище, місто; наведено чисельність населення у різні періоди, його площу, кількість вулиць та провулків, наведено ряд інших цікавих фактів із літопису нашого міста. Із учнями проводилися бесіди-роздуми: «Чому Красилів для нас рідний».

Із дітьми були проведені фотовідеовікторини «Впізнаємо вулиці, установи та організації нашого рідного міста». Діти жваво, із інтересом та цікавістю емоційно відгадували 84 фотозагадки та 14 відеозагадок.

Присутні також переглянули 5 відеосюжетів «Красилів із висоти», зняті за допомогою безпілотних літальних апаратів.

На закріплення матеріалу, учні повторили легенди про наше місто, скільки років від першої писемної згадки, коли вона датована та інше.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису76uyjФото без опису