Перший урок в міського голови

Дата: 02.09.2019 18:08

Перший урок нового навчального 2019-2020 року розпочався для одинадцятикласників Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня», разом із класним керівником Людмилою Кравчук у кабінеті міського голови Ніли Островської. Майбутні випускники мали можливість поспілкуватися з міським головою та у форматі відкритого уроку почути про сучасний Красилів, про здобутки громади та перспективні плани розвитку безпосередньо від міського голови.

«Життя цікаве та непередбачуване. Головне не розчаровуватись і впевнено йти вперед, адже якщо на життєвому шляху трапляються невдачі то попереду на вас завжди чекає перемога. Усвідомте це і тільки тоді, коли ви будете трудитись, на вас чекатиме великий успіх. Дуже дякую, що ви сьогодні завітали до мене. Мені надзвичайно приємно, провести ваш перший урок в навчальному році.»- розповіла міський голова Ніла Островська.
Майбутні випускники не лише отримали новий досвід, але й мали можливість поставити запитання про роботу тієї чи іншої сфери громади.

На завершення зустрічі міський голова подарувала старшокласникам маленькі сувеніри на згадку про цікавий урок та запросила долучитись до святкування Дня міста Красилів 8 вересня 2019 року.