День знань у школах громади.

Дата: 02.09.2019 18:11

Сьогодні, 2-го вересня 2019 року, вулиці населених пунктів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади наповнилися білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя - цікава, барвиста і повна нових знань.

Цьогоріч 324 першокласників нашої громади – учні Нової української школи отримали подарунки від міської ради. Із ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, вони роблять свій перший крок на великому шляху знань.
Свято Першого дзвоника – це особливе свято як для першокласників, так і для одинадцятикласників, адже воно для них проходить востаннє.

Свято у закладах загальної освіти Красилівської громади промайнуло яскраво й урочисто, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів.
Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань, бажаємо нових досягнень і перемог!