Міський голова провела черговий особистий прийом громадян

Дата: 04.09.2019 16:21

4 вересня 2019 року  міський голова Ніла Островська провела черговий особистий прийом громадян.
          Загалом, в ході особистого прийому міським головою розглянуто 7 звернень від жителів громади.
          Порушені на прийомі питання стосувалися надання матеріальної допомоги, ремонту покрівлі прибудинкової території по вул. Ярослава Мудрого, 11, підсипання та грейдерування в’їзду на вул. Привокзальну та багато інших.
          Також з колективним зверненням до міського голови звернулись жителі вул. Садової та Щорса щодо влаштування водопроводу та вуличного освітлення.

По всіх питання міський голова надала роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства та відповідні доручення керівникам комунальних підприємств та відділів міської ради  щодо швидкого вирішення проблем жителів громади.