Красилівська громада продовжує виконувати свій обов’язок перед учасниками бойових дій на сході України

Дата: 05.09.2019 14:12

Сьогодні, 5 вересня 2019 року, напередодні Дня міста Красилів, сесія міської ради розглянула питання про виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення учасникам бойових дій на сході України із земель Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Міський голова Ніла Островська запропонувала, а депутати міської ради одноголосно підтримали надання 21 учаснику бойових дій земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 2,0 га за межами населених пунктів Кульчини (20 ділянок), Пилипи (1 ділянка).