В Красилівській громаді вперше запрацює бюджет участі

Дата: 05.09.2019 16:14

Міською радою затверджено цільову Програму бюджету участі Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки, метою якої є впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів місцевого бюджету та розвитку демократичного процесу обговорення громадою напрямів використання бюджетних коштів.

Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість жителям громади брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету. Кожний житель громади може подати проект, пов’язаний з покращенням умов життя громадян (і громади в цілому), взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект буде реалізовуватися.

Уже в найближчий час буде зібрано проекти жителів громади та відібрано ті, що будуть впроваджуватись і фінансуватись у 2019 році.
Запрошуємо найактивніших жителів громади до спільної роботи!