ВІДКРИТТЯ ШАХОВОГО ТУРНІРУ НА КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ МІСТА КРАСИЛІВ

Дата: 06.09.2019 20:26

06 вересня 2019 року у приміщенні Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради відбулося урочисте відкриття шахового турніру на кубок міського голови, приуроченого 575-річниці міста Красилова.

Вітаючи усіх присутніх із початком змагань та Днем народження Красилова міський голова, Ніла Островська побажала учасникам вдалої гри, нових звершень, беззаперечних перемог. А також зазначила, що гарним подарунком для поціновувачів гри у шахи стануть три антивандальні шахові столи, які встановлено біля Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.».

Надзвичайно приємно, що серед учасників турніру, окрім вихованців шахового гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради, присутні юні шахісти із міста Хмельницького та Старокостянтинова.
Бажаємо усім учасникам перемог та задоволення від гри!