Красилівська ЗОШ N3 відтепер має новий сучасний спортивний майданчик

Дата: 06.09.2019 20:31

Напередодні дня народження нашого міста на території Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям.

Сьогодні спортивна подія зібрала учнів, вчителів, батьків та усіх любителів спорту.

Разом із міським головою, Нілою Островською символічну червону стрічку на честь відкриття футбольного поля перерізали юні спортсмени.

Вітаючи учасників заходу та гостей із важливою подією у житті громади, міський голова подякувала депутатам за співпрацю у вирішенні важливих питань розвитку міста, побажала дітям витривалості, спортивних нагород та перемог. А також привітала усіх присутніх із днем народження Красилова та запросила долучитися до свтякування.

Гарний настрій, драйвовим флешмобом для усіх присутніх створили вихованців гуртка «Сучасний танець» Будинку творчості дітей та юнацтва, а Філіпчук Діана подарувала юним спортсменам пісню.

Першими випробувати футбольне поле мали честь учні шкіл громади. Відбувся товариський матч між командами Волицької ЗОШ І-ІІІ ст., Чернелівським ліцеєм, Красилівською ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П. Кізюна та Красилівською ЗОШ І-ІІІ ст.№3.

Бажаємо юним спортсменам вдалих стартів та яскравих перемог!
Тренуйтесь, змагайтесь і перемагайте!