Велозаїздом „Ми любимо Красилів”

Дата: 07.09.2019 22:47

Сьогоднішній суботній ранок розпочався велозаїздом „Ми ♥ Красилів” з нагоди відзначення Дня міста. Учасників велозаїзду привітала міський голова Ніла Островська, яка побажала усім вдалого та безпечного заїзду.

Усі любителі велоспорту проїхались вулицями міста, а саме: стартували з пл. Незалежності – вул. М. Грушевського – вул. Козацька – вул. Шевченка – вул. М. Грушевського – вул. Степана Хотовицького – вул. Булаєнка – вул. Ціолковського – вул. М. Грушевського – вул. Ярослава Мудрого – вул. М. Грушевського – вул. І. Франка – вул. Центральна – пл. Незалежності. Всього до велозаїзду понад долучилося сто п’ятдесят велосипедистів.

На згадку про велозаїзд „Ми ♥ Красилів” усі велосипедисти отримали сувеніри, солодощі та водичку від міської ради.