ВІДКРИТТЯ ТУРНІРУ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО НА КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ МІСТА КРАСИЛІВ

Дата: 07.09.2019 22:51

07 вересня 2019 року у спортивному комплексі Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи відбулося урочисте відкриття турніру з тенісу настільного на кубок міського голови, приуроченого 575-річниці міста Красилова.

Вітаючи усіх присутніх із початком змагань та Днем народження Красилова міський голова, Ніла Островська побажала учасникам вдалої гри, нових звершень та беззаперечних перемог. А також зазначила, що гарним подарунком для поціновувачів гри у настільний теніс стануть два антивандальні тенісні столи, які встановлено біля Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.».

Надзвичайно приємно, що серед учасників турніру, окрім красилівських тенісистів та вихованців місцевої ДЮСШ, присутні спортмени із міста Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Полоного, Хмільника, Ізяслава.
Бажаємо усім учасникам перемог та задоволення від гри!