У громаді проведено турнір з волейболу на кубок міського голови

Дата: 07.09.2019 22:53

Сьогодні у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді з нагоди 575-ї річниці міста Красилова проведено турнір з волейболу на кубок Красилівського міського голови. У змаганнях взяли участь 3 аматорські волейбольні команди нашої громади, запрошені гості із села Печеськи та міста Хмельницький (команда «Новатор»).

Привітати учасників змагань з Днем народження Красилова завітала міський голова Ніла Островська, яка подякувала спортсменам за розвиток та популяризацію волейболу і побажала усім чесної та безпечної гри, гідної перемоги. Також Ніла Василівна відзначила усі команди чудовими подарунками – професійними ігровими волейбольними м’ячами.

Команди показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Боротьба точилася не лише за кожну виграшну партію, але і за кожне залікове очко. У підсумковому результаті кубок міського здобула команда «Новатор» м. Хмельницький, друге місце завоювала команда «Красилів» та третє місце посіли волейболісти із села Печеськи. Призери та перможці турніру нагородженні кубками, медалями та грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради.