Товариський футбольний матч між ветеранами Красилівського Случа та зірками національної збірної України Київського Динамо

Дата: 07.09.2019 22:57

Сьогодні, 7 вересня, на стадіоні «Юність», в рамках святкування дня народження нашого міста Красилів, відбувся товариський футбольний матч між ветеранами Красилівського Случа та зірками національної збірної України Київського Динамо. Шановних гостей зустріли під звуки народного аматорського духового оркестру та запашним короваєм. Перед початком матчу міський голова Ніла Островська привітала усіх шанувальників футболу :

«Вітаю усіх присутніх, особливо вітаю наших гостей! Дякую, що створюєте нам чудовий святковий настрій на відзначенні ювілейного Дня народження міста Красилова. Завтра нам виповнюється 575. Дякую усім, хто прийшов щоб насолодитися найпрекраснішою спортивною грою – футбол. Слава Україні і слава Красилову».

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію футболу в Красилівській громаді, та з нагоди дня народження міський голова Ніла Островська вручила подяки почесному громадянину міста Красилів – Ковальцю Сергію та ветерану спорту – Васильцову Анатолію.

Свої музичні вітання вболівальникам та любителям футболу дарували учні дитячої школи мистецтв.

Красилівчани отримали від футболу справжню насолоду. Кожен із суперників мав свої сильні сторони. Завершився футбольний матч з рахунком 5:5, по серії пенальті сильнішими виявилися наші земляки, ветеранський клуб Красилів - Случ.