Молитовний сніданок з нагоди Дня міста

Дата: 09.09.2019 11:44

Другий рік поспіль відзначення Дня міста Красилів розпочинається із молитви за мир, добробут та процвітання нашого міста і України. Спільна молитва є великою силою, адже Господь каже: „Де двоє або троє зберуться в ім’я моє – там я є посеред них... Де двоє або троє згодяться разом що-небудь просити в Отця мого Небесного, буде їм”.

На молитовний сніданок з нагоди 575-ї річниці з часу першої писемної згадки про Красилів міський голова запросила представників різних релігійних конфесій, депутатів Красилівської міської ради, членів виконавчого комітету міської ради, меценатів, керівників підприємств, установ і організацій міста.

Захід розпочався хвилиною мовчання перед світлою памятт’ю наших героїв. У щирій спільній молитві присутні не лише просили благословення, довгоочікуваного миру і спокою для нашої Батьківщини, а й дякували Богу, що дає надію на краще майбутнє. У ході заходу усі переглянули відеоролик про здобутки Красилівської громади.

Кожен із представників духовенства привітав місто з ювілеєм та подарував громаді подарунок на згадку про цей день.

На завершення молитовного сніданку прозвучав музичний твір «Боже великий єдиний, нам Україну храни!».