Красилову – 575!

Дата: 09.09.2019 11:51

Красилівську родину з ювілеєм рідного міста привітала міський голова Ніла Островська та подякувала усім і кожному за кожну маленьку і велику справу, яка робить наш Красилів кращим, кращим і кращим.

Красилів багатий людьми, які його прославляють та розбудовують. І, традиційно, в рамках святкування Дня міста, відзначаються його найкращі жителі.

За значний внесок у популяризацію та розвиток спорту в
м. Красилів, міський голова вручила посвідчення та пам’ятний нагрудний знак „Почесний громадянин міста Красилів” ветерану спорту з легкої атлетики, призеру чемпіонату Європи з легкої атлетики, абсолютному чемпіону України із спортивної ходи, красилівчанину Миколі Оніщуку.

За вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку м. Красилів, його розбудову і процвітання, Ніла Островська оголосила Подяки міського голови та вручила відзнаки „За плідну співпрацю”:
- Баранюку Олександру Володимировичу, фізична особа
підприємець;
- Крутилку Івану Лукичу, генеральний директор ТОВ
„Будівельний Альянс Груп”;
- Майору Вячеславу Янушевичу, генеральний директор
будівельної фірми „ВТМ”.
м. Красилів.
Міський голова також вручила Грамоти виконавчого комітету міської ради і подарунки переможцям конкурсу до Дня міста:
- у номінації „Найкраща прибудинкова територія” – жителям багатоквартирного житлового будинку по вул. Ярослава Мудрого, 1 в м. Красилів;
- у номінації ,,Найкращий під’їзд багатоквартирного житлового будинку” – жителям третього під’їзду ЖБК ,,ДРУЖБА’’ по вул. Богдана Хмельницького, 4 в м. Красилів;
- у номінації „Найкраща територія біля садиби”:
* Галині Голощук, житловий будинок по вул. Щаслива, 19 в
* Тетяні Ліпській, житловий будинок по пров. Морозівський, 12 в
* Степану Мацюку, житловий будинок по вул. Перемоги, 19 „В” в
* Тетяні Сенько, житловий будинок по вул. Долинна, 25 в
м. Красилів;
- у номінації „Найкраща територія біля навчального закладу” – Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 імені Петра Кізюна;
- у номінації „Найкраща територія біля підприємства, установи та організації (магазину)” – магазин квітів по вул. М.Грушевського, 55 в м. Красилів, ФОП Олександр Тимотієвич.

За любов до рідного міста, проявлену ініціативу, особистий внесок у художнє оформлення середовища проживання та відпочинку жителів Красилова, внесок у благоустрій міста, міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету міської ради
красилівчанам Миколі Літвінюку, Ніні Дідик та Валентині Діхтяр.
У ювілейну 575–ту річницю з часу першої писемної згадки про Красилів на весільний рушник стали Вікторія та Юрій Шиті, яких від усієї громади привітала Ніла Островська.

Разом із красилівською родиною святкує День міста найповажніша жителька Красилова 98-ми річна Марія Францівна Проданюк, яку напередодні свята відвідала міський голова.
В ході святкування, міський голова відзначила багатодітну красилівську родину Олени Циган.

Святкування продовжилося концертом „Я люблю своє місто!” на площі Незалежності за участю творчих колективів громади та святковим частуванням запашними короваями і солодкою випічкою.