Парад вишиванок „Красилів вишиваний”

Дата: 09.09.2019 13:35

З нагоди Дня міста, красилівчани і гості міста пройшлись вишиванковою ходою центральними вулицями Красилова.

Депутати Красилівської міської ради, члени виконавчого комітету та учасники бойових дій пронесли вулицями міста 20-ти метровий Державний Прапор України. Прапор міста з гордістю ніс ветеран спорту з легкої атлетики, призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, абсолютний чемпіон України із спортивної ходи, красилівчанин Микола Оніщук, якому цьогоріч присвоєно звання Почесний громадянин міста Красилів.

Від учасників параду вишиванок з шаною і вдячністю лягли живі квіти до пам’ятника Героям України та Дошки слави.

Закінчився парад вишиванок на площі Незалежності, де розпочалось урочисте відкриття святкових заходів з нагоди 575-ї річниці з часу першої писемної згадки про Красилів.