Красилівчани святкували 575 річницю з Дня народження рідного міста

Дата: 09.09.2019 13:41

Після завершення урочистої частини, Усіх, хто прийшов розділити радість свята, щиро вітали творчі колективи Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. Чудові та яскраві концертні номери потішили глядачів.

Уже традиційно місто Красилів вітає своїми музичними шедеврами академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. Тож свою музичну програму «Музичний колаж» на головній сцені демонстрували професійні музиканти.

Яскравою та колоритною також була концертна програма академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» та гурту «Мотор’ролла».

Своє мистецтво продемострував і гурт «MOTANKA», який у своїх піснях поєднував народні мотиви, важку музику та сучасну електроніку.

Вогняне шоу у виконанні Хмельницького театру вогню «TRION» додало запалу перед початком молодіжної дискотеки, яка і стала завершенням святкування.

Яскравою культурно-мистецькою подією під час святкування 575-ї річниці першої писемної згадки про Красилів та Дня міста стала виставка-ярмарок майстрів рідного краю. Виставка відкрилася у міському парку відпочинку. Відвідати її могли всі гості святкування. У виставці прийняли участь Заслужений майстер народної творчості України, лауреат премії Т.Г.Шевченка та Б. Хмельницького художник-майстриня Ніна Гончарук (м.Хмельницький). Народні умільці з міста Красилова, сіл громади,дитяче творче об’єднання «Сувенір» Кульчинківського сільського клубу, дитяче об’єднання «Дружненьські смаколики».