Проведено обстеження підприємців в селах громади.

Дата: 12.09.2019 14:48

09 вересня робочою групою було проведення спільне обстеження магазинів з продажу продовольчих та підакцизних товарів в на території сіл: Заставки, Кульчини, Кульчинки.

В процесі спільної роботи проведено обстеження 5 магазинів на відповідність вимогам податкового санітарного та трудового законодавства, а саме:
- ФОП Горин Юрій Миколайович, магазин-бар, адреса: Красилівський р-н, с. Заставки вул. Садова 1 «А»;
- ФОП Долюк Микола Вікторович та ФОП Долюк Марина Володимирівна, продуктовий магазин «Жовтневий», адреса: Красилівський р-н, с. Кульчинки, вул. Незалежності 54 «В»;
- ФОП Питлик Ніна Юхимівна та ФОП Питлик Віктор Миколайович, магазин-бар «Вікторія», адреса: Красилівський р-н, с. Кульчинки, вул. Незалежності 52 «А»;
- ФОП Бабич Микола Іванович, магазин «Хвилинка», адреса: Красилівський р-н, с. Кульчини, вул. Центральна, 12а;
- ФОП Кухта Станіслав Миколайович, магазин «Вікторія», адреса: Красилівський р-н, с. Кульчини.

У ході обстеження проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед власників та продавців магазинів, щодо вжиття необхідних заходів запобігання виникнення та розповсюдження небезпечних захворювань, повідомлено про відповідальність за продаж підакцизних товарів без ліцензії та прийняття робітника на роботу без належного офрмлення.

Шановні жителі Красилівської громади, просимо Вас при купівлі підакцизних товарів ( цигарки, алкоголь) обов’язково просити у продавця фіскальний чек, таким чином ви вносити фінансовий вклад в розвиток нашої громади.